Novinka! Jednofázové UV gély

jednofázový UV gél pochádza z najnovších technológií,  stali sa veľmi rýchlo populárne, najmä vďaka ich veľmi jednoduchému použitiu. Obchod d-nails rád ponúka zákazníkom najnovšie moderné pomôcky, napríklad aj farebné úv gély na tvorbu krásnych gélových nechty.

LACNEJŠIE NECHTY

Môžeme považovať tieto produkty za lacnejšie sú veľmi praktické, často sa o nich hovorí ako o 3v1 géloch, keďže nepotrebujete žiadne prídavné gély, krásny lesklý a pevný necht urobíte aj z jediného jednofázového UV gélu za priaznivú cenu.

OČARUJÚCI LESK

Veľmi prínosný je očarujúci lesk gélu, zároveň so super pevnosťou. Pripomína vrchnú vrstvu nechta, ktorú však už nepotrebujete, keďže jednofázový UV gél vám ju úplne nahradi.
Dajú sa využiť rôzne Farebné UV gély od priesvitných až po ružové.

 Tento typ jednofázových UV gélov je určený aj na rýchlu aplikáciu, stačí vám pár minút a necht máte hotový. Vďaka tomu, že neobsahuje kyseliny, je vhodný na prirodzený povrch nechtu a po aplikácii nebudete pociťovať štípanie. Aplikácia je naozaj veľmi jednoduchá, odporúčame vám si však nechty aplikáciou farebného ÚV gélu nechať vypracovať v odbornom salóne aby ste predišli poškodeniu nechta.Reality
| Partneri