Vzdušné a ľahké materiály

20.3.2019

Jarné mesiace si s narástajúcimi teplotami priam žiadajú vzdušné a ľahké materiály, ktoré sú veľmi obľúbené. K týmto typom oblečenia patria blúzky, voľné topy či tričká alebo košele. Prinášame vám typy na trendové osvieženie v moderných farbách v kombinácii s kontrastnými prvkami, ktoré sa príjemne nosí aj počas teplejších dní.

Pulóvre stále v kurze

Aj keď teploty pomaly stúpajú stále nás môže prekvapiť nestále a  chladné počasie. V tomto prípade môžeme zvoliť pulóver alebo tenší sveter, ktorý vás zaručene zahreje. V kurze sú stále prúžky, štruktúrovaná vrchná vrstva, vzory alebo jednofarebnosť. Vysoký podiel viskózy najviac zaručí príjemný komfort. Pletenie s dekoratívnymi dierkami zaručí trendový vzhľad a priedušnosť počas nosenia. Ažúr je najjemnejší z pletených vzorov. Vyzerá takmer tak jemne ako čipka, je elegantný a pokožke dopraje dostatok vzduchu čím je ideálny na jar a leto. Ľahké pletené modely sa nerozťahujú, zachovajú si svoj tvar a príjemne zahrejú. 

Hravé vzory a sweet motívy

Počas voľnočasových aktivít odporúčame pohodlnú mikinu s nadčasovým motívom. Medzi aktuálne trendy patria predĺžené alebo oversize mikiny, ktoré sú veľmi pohodlné a zaručia komfort počas vaších aktivít v prírode alebo na prechádzke.
K mikine sa skvelé hodia legíny či pružné športové nohavice.
K elegantnému outfitu volíme sako alebo kabátik. Tmavšie farby kombinujeme s neónovými, ktoré sú veľmi trendy a navyše prinesú pozitívnu náladu. Nezabúdajme farba roka 2019 je korálová. Nádherná, pestrá a hravá farba, ktorú je radosť nosiť a kombinovať.

Jarná blúzkaVoľná blúzkaDlhá mikinaCrop pulóverSveter s otvormiKorálové legínyKožené legínyBiele sakoReality
| Partneri